GEPOSB’da yeni başkan Katrancı oldu

  GEPOSB’da yeni başkan Katrancı oldu
   Poex

   Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi (GEPOSB) olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Osman Erkan Konferans Salonu’nda yapılan 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı mevcut Başkan Dursun Çetin’in açılış konuşması ile başlarken tek listenin aday gösterildiği toplantıda üyelerin oyları ile yeni yönetim ve denetim kurulları 4 yıllığına Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’nin yönetim görevini devraldı.

   Genel kurul ardı yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında ise görev dağılımı yapılarak yönetim kurulu başkanlığına Gemak Isı Eşanjörleri Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koray Kantarcı, başkan vekilliğine Sadık Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Sezgin, yönetim kurulu üyeliklerine ise Dursun Çetin, Gürbüz Salman, Ramazan Çeker, Hüseyin Atalay, Şamil Tahmaz getirildi. Denetim Kurulu Üyeliklerine Hakkı Erez ve Berkay Sönmez, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) temsilcisi görevlerine ise Gürbüz Salman ile Dursun Çetin seçildi.

   Mustafa Koray Katrancı Kimdir?

   1966 yılında  ısıtma – soğutma –  klima sektöründe faaliyet göstermek üzere Muammer Kantarcı tarafından kurulan Gemak Genel Soğutma Makinaları’nda ikinci kuşak üst düzey yönetici olarak profesyonel çalışma hayatını sürdüren Katrancı 250’yi aşkın kişiye istihdam sağlamaktadır.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ