ICIS Asya Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik Konferansı Şubat’ta Bangkok’ta

ICIS Asya Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik Konferansı Şubat’ta Bangkok’ta
Poex

Polimer ve petrokimya piyasalarının nabzını tutan İngiltere merkezli ICIS tarafından düzenlenen ICIS Asya Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik Konferansı 19 Şubat 2020 günü Çin’in Bangkok kentinde düzenlenecek. Döngüsel ekonomi için işbirliği olanaklarının tartışılacağı bir platforma Dünyanın pek çok ülkesinden katılımcı bekleniyor.

Dünya üzerinde plastik atıklarla ilgili sorunlar arttıkça, değer zincirindeki endüstri profesyonellerini sorunları tartışmak, çözüm önerileri oluşturmak ve işbirliği fırsatlarını yaratmaya zemin hazırlayacak organizasyonlarda bir araya getiren ICIS, katılımcıların plastiklerin geleceği ile ilgili fikirlerini paylaşmalarına imkan veren etkileşimli bir oturuma da yer verecek.

Konferans katılımcıları, Gelecek için Fikirler başlıklı oturumda mevcut endüstri dinamiklerini ve ilgili projelere yönelik geri dönüşümün geleceğini tartışacak.

Dow sponsorluğunda gerçekleştirilerek tek günlük konferansta üreticiler, geri dönüşüm değer zinciri içerisinde yer alan üreticiler ve atık yönetimi liderleri sunumlar gerçekleştirecek. Borealis, Indorama Ventures, Coca-Cola Co., Suez, Milliken & Co., Malezya Plastik Üreticileri Birliği ve Double Points konuşmacı şirketler arasında yer alıyor.

Konferansta ayrıca, doğadak plastik atıkları sonlandırmayı hedef alan Alliance To End Plastic Waste ittifakı çalışmaları da değerlendirilecek.

Konferans programı ve etkinlikle ilgili tüm detaylara www.icisevents.com/ehome/asianrecycling/home üzerinden erişilebilir.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ