İSO’dan petrokimya toplantısı

  İSO’dan petrokimya toplantısı
   Poex

   İstanbul Sanayi Odası (İSO), COVID-19’un etkilediği küresel tedarik zincirlerinde yaş anan sorunlara dikkat çekmek için ‘Sektörel Tedarik Zincirleri Toplantıları’ serisi başlattı.

   Toplantılar Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ın katılım göstereceği petrokimya sektörünün ele alınacağı Tedarik Zincirleri Paneli-Petrokimya ile devam edecek. Yapılan toplantılarla ilgili konuşan İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, “Özellikle birçok emtiada gerçek arz ve talep esaslarına dayanmayan bir fiyat yükselişi ve oynaklığa tanıklık ediyoruz. Tarımsal ürünlerden petrokimya ürünlerine, demir-çelikten orman ürünlerine, temel gıda maddelerinden hurdaya kadar birçok alanda bu konuyla ilgili sorunlar yaşanıyor” dedi.

   Ekonomist Ali Ağaoğlu’nun moderatörlüğünde, 25 Ocak 2021 günü online ortamda gerçekleştirilerek Tedarik Zincirleri Paneli-Petrokimya etkinliğinde petrokimya sektöründe son dönemde yaşanan gelişmeler ele alınacak.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ