K 2022; yalnızca bir stanttan ibaret değil

  K 2022; yalnızca bir stanttan ibaret değil
   Poex

   Düsseldorf’taki K Fuarı’nın başarı formülü, her zaman pazarın gereksinimlerine odaklanması ve konseptini buna göre geliştirmesidir. Bu nedenle, organizasyonun internet sitesindeki yüz yüze etkinlik, ihtisas fuarına kadar olan süreçte dijital içeriği de kapsayacak şekilde genişletildi. Bu, Düsseldorf’taki K Fuarı’nın lider konumunu, yüz yüze etkinlik sırasında ve devamında, endüstrisinin merkezi iletişim ve bilgi platformu olarak sağlamlaştırmaktadır.

   “K-MAG”

   Düsseldorf’taki K Fuarı, Nisan 2021’den bu yana kendi online dergisi, K-MAG’ı yayınlamakta. Dergi, K Fuarı ile ilişkili tüm sektörleri hedefleyen, uluslararası plastik ve kauçuk sektörünü ilgilendiren olaylar, haberler, hikayeler ve trendleri tüm yıl boyunca Almanca ve İngilizce olarak sunmakta. Tüm bunlar aslında ihtisas fuarının ana temalarına yöneliktir. Örneğin sektör temsilcileri ve kanaat önderlerinin ileriye yönelik katkılarıyla “Sektör Sesleri”, en son araştırma bulguları ve çalışmaları ileten “Bilim Haberleri”, özellikle genç yetenekleri hedefleyen makaleler ve ipuçları içeren “Genç Profesyoneller”, günlük yaşamdan, tarihten veya farklı ülkelerden plastiklerle ilgili renkli konulara değinen “Apropos K” bölümleriyle her şeyi bir arada sunmakta. K-MAG’ı olabildiğince çekici kılmak için, dergi içeriği özellikler, haberler, röportajlar, videolar ve fotoğraf galerileri gibi çeşitli biçimlerde sunuluyor. Erişim için link mag.k-online.de olup K-MAG’a K internet sitesi www.k-online.de üzerinden de erişilebilir.

   “K-monthly”

   K-monthly yeni K Bülteni’nin adıdır. Bülten aboneleri, e-posta yoluyla aylık olarak K-MAG’dan en ilginç haberler ve hikayeleri almakla kalmaz, aynı zamanda Düsseldorf’taki K Fuarı ve K-Global Gate ürün ailesinin uluslararası ihtisas fuarları ile ilgili güncel bilgilerini de alırlar. Kayıt, K Fuarı web sitesi veya K-MAG üzerinden mümkündür.

   “K-Talk”

   K 2022 Fuarı şimdiden, büyük endüstri etkinliği olan yeni K-Talk için parlak bir zemin hazırlıyor. Ocak 2022’den, sonbaharda gerçekleşecek ihtisas fuarına kadar aylık K-Talk, sektör uzmanları, bilim insanları, kullanıcı endüstrilerinden ve siyasi çevrelerden, medyadan ve STK’lardan temsilciler gibi değişik ortamlardan uluslararası katılımcılarla heyecan verici panel tartışmaları sunuyor. K-Talk plastiğin uygulamalarına odaklanır, teknolojik yeniliklere dikkat çeker ve sektör için önemli zorlukları tartışır. K-Talk, İngilizce olarak k-online.com üzerinden yayınlanmaktadır.

   “K-App ve Matchmaking Tool”

   Hem K Fuarı’na kadar olan sürede ve hem de fuar ziyaretleri sırasında güncel kalmak isteyenler, K Fuarı mobil uygulaması olan K-App’i akıllı telefonlarına (iOS ve Android için) indirebilirler. Bu, ilgili tüm tarafların sektörün tümünden haberleri ve ihtisas fuarıyla ilgili faydalı ipuçlarını kalıcı ve uygun biçimde aramasını sağlar. Uygulama ayrıca, halihazırda çevrimiçi olan katılımcı veritabanına erişim imkanı da sağlamakta.

   Matchmaking-Tool ise ticari ziyaretçilerin ve tüm katılımcıların K-online’da Ağustos 2022’den itibaren doğru kişileri aramalarına olanak verecek. İlgi alanlarınızı ve arama parametrelerinizi göndermeniz yeterli olacak. Ortak ilgi alanlarının hızlıca eşleşmesi sayesinde, öneriler ve kişiselleştirilmiş teklifler hızlıca teslim edilebilecekler. Bu, katılımcıların ve ziyaretçilerin önceden temas etmelerini veya K Fuarı süresince randevular üzerinde rahatça anlaşmalarını sağlayacaktır.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ