K Fuarı’na katılım için son günler

  K Fuarı’na katılım için son günler
   Poex

   Dünyanın her bölgesinden 250 bine yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapan K Fuarı için katılım başvurusu için son günler. Plastik ve kauçuk sanayisinin dünyadaki en büyük buluşması K Fuarı, 2019 yılında 16-23 Ekim tarihleri arasında Almanya’da, Düsseldorf Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

   Plastik hammaddeler ve yardımcı maddeler; yarı mamuller, teknik parçalar ve güçlendirilmiş plastik ürünler; plastik ve kauçuk sanayilerine yönelik makine ve donanımlar ile plastik ve kauçuk sanayi için her türlü hizmet alanlarından katılımcı ağırlayan K Fuarı’na Türkiye’den 100’ü aşkın firma stantlı katılım, binlerce sektör profesyoneli de ajandasına kaydediyor. Stant ve konaklama rezervasyonlarının seneler önce tamamlandığı fuarın 2019 edisyonu için katılımcı başvuru süresi 31 Mayıs 2018 tarihinde sona eriyor.

   Türkiye temsilciğini Tezulaş Fuarcılık’ın, Türkiye Milli Katılımı organizasyonunun ise Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) ile birlikte düzenlenen fuar 2019 yılında da gelecekteki teknolojilere bugünden sahne olacak.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ