Karadeniz: “Sektörel fayda için entegrasyon şart”

Karadeniz: “Sektörel fayda için entegrasyon şart”
Poex

1970’li yıllarda Umum Plastik Sanayicileri Derneği’nde (bugünkü PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği) başladığı sivil toplum hayatı tecrübesine günümüzde İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve İstanbul Sanayi Odası Plastik Hammaddeleri ve Plastik Enjeksiyon Mamulleri Sanayii Meslek Komitesi Başkanı olarak devam ettiren sivil toplum gönüllüsü Ömer Karadeniz sivil toplum kuruluşlarının üyelerinin savunmacıları pozisyonunda olduğunu ifade ediyor.

Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı’na (PAGEV) konuşan Karadeniz; “Plastik sektörünün büyümesi ile birlikte sivil toplum kuruluşlarımızın sayısı da arttı. Birlikten her zaman kuvvet doğar ilkesi ile birlikte sivil toplum kuruluşlarının kendi aralarında entegrasyon sağlaması, sektörün sorunlarına karşı ortak çözüm oluşturma konusunda bir fikir birliği içerisinde olmaları gerekiyor” dedi.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) çok önemli bir kurum olduğunu üyelerinin Türkiye’deki üretimin yarısını gerçekleştirdiği ifadesi ile iddia eden Karadeniz sözlerini şöyle tamamladı; “İSO Türkiye’nin lokomotifidir. Mensubu olduğumuz plastik sektörü de sürekli güncel tutulması gereken bir sektör. Sektörün birçok sorunu var ve biz günün koşullarına ve durumuna da uygun olarak sektör sorunlarının sektör içerisinde yer alan tüm sivil toplum kuruluşları ile daha yakın gerçekleştirdiğimiz ilişkilerle masaya yatırıyoruz.”

Sanayici kimliği ile tanınan Ömer Karadeniz aynı zamanda Dünya Boks Federasyonu onursal üyeleri arasında yer alıyor.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ