Kompaund endüstrisinin liderleri sektörün geleceğini tartışacak

  Kompaund endüstrisinin liderleri sektörün geleceğini tartışacak
   Poex

   Teknik kompaundlar, masterbatch, PVC ve poliolefinler pazarlarındaki farklı sektörlerin karşılaştığı kilit stratejik konuları ele alacak olan konferanslar 27-28 Haziran 2018 tarihlerinde Almanya Essen’de düzenlenecek olan Compounding World Expo 2018 Fuarı’na eş zamanlı olarak düzenlenecek.

   Teknik kompaundlar sektörüne yoğunlaşılacak olan ilk oturumun panelistleri arasında Amerikalı kompaund üreticisi A. Schulman’in Başkan Vekili ve Genel Müdürü Heinrich Lingnau ve uluslararasi bir plastik distribütörü olan Albis Plastic’in ‘Teknik kompoundlar’ Bölümü Başkan Vekili Bernd Sparenberg aynı oturumda yer alacak. Oturumda yer alacak bir baska isim de, elektriksel ve termal iletkenlik, özel fonksiyonlu kompaund üretimine yoğunlaşan Alman kompaund üreticisi Ensinger’in Yöneticisi Dr. Oliver Frey olacak. Panelde ayrıca Kingfa’nın Avrupa Operasyonları Genel Müdürü Dr. Christof Krogmann farklı bir bakış açısı sunacak.

   Masterbatch endüstrisinin geleceği, Compounding World Expo’nun ikinci günündeki oturumda ele alınacak. Bu önemli panelde, 17 ülkede 24 üretim tesisi işleten önde gelen global masterbatch uzmanı Ampacet’in CEO’su Yves Carette de yer alacak. Global kompound endüstrisinde bir diğer önde gelen isim olan Clariant, şirketin Masterbatches Birimi Genel Müdür Yardımcısı Marco Cenisio tarafından temsil edilecek. Panellerde  Avrupalı ​​ üretici Lifocolor Farben’in Genel Müdürü Dr. Martin Fabian katılım gösterecek. Kompaund ve masterbatch sektörlerinin önde gelen isimlerinden olan PolyOne, şirketin renklendiriciler, katkı maddeleri ve mürekkepler alanında global pazarlama müdürü Gary Fielding tarafindan temsil edilecek.

   PVC kompound endüstrisinin karşılaştığı sorunlar, 27 Haziran’da Avrupa vinil endüstrisinde önemli bir oyuncu olan Kem One’da Pazarlama Direktörü Yves Heroes’un yer aldığı panelde görüşülecek. Ayrıca, Portekiz merkezli Automotive Compounding Industry ve Perplastic Group Genel Müdürü Fernando Amaral’ın da aralarında bulunduğu PVC kompaund sektörünün temsilcileri katılacak.

   Compounding World Expo’nun son oturumu 28 Haziran günü öglenden sonra gercekleşecek ve poliolefinler üzerine yoğunlaşacak. Önemli polipropilen kompaund üreticisi firmalarin yöneticilerinin katılacağı panelde Çek Cumhuriyeti ve Macaristan’da üretim tesisleri bulunan önde gelen PP kompaund üreticisi Inno-Comp’un Genel Müdürü Peter Torma da hazir bulunacak. Kendisine İtalyan merkezli Sirmax Strateji ve Pazarlama Müdürü olan Massimo Veronelli eşlik edecek. Ayrıca panelde Washington Penn Plastic Avrupa Teknoloji Direktörü Dr. Adam Galambos da yer alacak. Panelin kapanış sunumu lider Rus plastik kompaund üreticisi ve önemli PP kompaund üreticisi olan R&P Polyplastic’in Ar-Ge Müdürü Mikhail Katsevman tarafından yapılacak.

   Compounding World Expo Fuarı AMI tarafından 27-28 Haziran 2018 tarihlerinde Almanya’nın Essen şehrinde düzenlenecek. 140’ı aşkın firmanın katılımcı olarak katılacağı fuarda, stratejik tartışmalara ek olarak, iki konferans salonunda teknik sunumlar ve eğitim seminerleri düzenlenecek. Fuar ve konferans katılımlarının ücretsiz olduğu etkinliklerde ziyaretçiler ayrıca bitişik salonda gerçekleşecek olan Plastics Recycling World Exhibition Fuarı’nı da ziyaret edebilecekler.

   Organizasyonlarla ilgili katılımcı listesi, tam konferans programları ve ücretsiz giriş biletlerine www.compoundingworldexpo.com/eu/ üzerinden erişilebilir.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ