Kompaund sektörü Avrupa’dan sonra Amerika kıtasında buluşacak

Kompaund sektörü Avrupa’dan sonra Amerika kıtasında buluşacak
Poex

8-9 Mayıs 2019’da ABD’nin Ohio eyaletinde bulunan Cleveland’daki Huntington Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan bölgenin tek kompaund organizasyonu Compounding World Expo, İngiliz araştırma ve danışmanlık şirketi AMI tarafından organize ediliyor. Kompaund sektörünü bir araya getirecek Compounding World Expo Fuarı’na eş zamanlı olarak ekstrüzyon teknolojileri alanındaki yenilikçi teknolojiler Plastics Extrusion Expo, geri dönüşüm teknolojileri Plastics Recycling Expo Fuarı da düzenlenecek.

Aralarında Azo, Chemours, Clariant, Colines, Exxel, Konica Minolta, Nordson, Oden Technologies, Reifenhäuser, Starlinger, Universal Dynamics ve Wacker gibi sektörünün öncü firmalarının yer aldığı Mayıs ayında düzenlenecek organizasyonlara şimdiden 120’den fazla şirket katılımını teyit etti.

Sektörün bu yeni fuarlara göstermiş olduğu ilgiden dolayı memnun olduklarını belirten AMI Etkinlik Direktörü Andy Beevers, Cleveland Kongre Merkezi’ndeki iki büyük salonun hızlı bir şekilde doldurulduğunu ifade etti.

Bu yıl Almanya Essen’de ilki gerçekleştirilen Compounding World Expo ve Plastics Recycling Expo Fuarlarına 184 katılımcı ve 4 bini aşkın ziyaretçinin bulunduğunu ifade eden AMI Fuarlar Direktörü Rita Andrews endüstriden son derece olumlu tepkiler gösterdiğini söyledi. Andrews açıklamasında, “Cleveland’da düzenlenecek etkinliklere Plastics Extrusion World Expo’nun eklenmesiyle, ilginin daha da büyüyeceğini ve Essen’de gerçekleştirilen fuarların rakamlarının aşılacağını ifade etti.

AMI aynı zamanda her yıl binlerce sektör profesyonelinin ilgisini çeken kompaund ve ekstrüzyon endüstrileri için başarılı konferanslar yürütmektedir.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ