Kompaund sektörü oyuncuları Haziran’da Köln’de buluşacak

  Kompaund sektörü oyuncuları Haziran’da Köln’de buluşacak
   Poex

   AMI tarafından düzenlenen Compounding World Kongresi’nin beşincisi 7-8 Haziran 2022 tarihlerinde Almanya’nın Köln kentinde gerçekleştirilmeye hazırlanıyor. Bu etkinlik, bir önceki kongrenin başarısını temel alarak, Avrupa’nın her yerinden ve Avrupa dışından termoplastik kompaund üreticileri için de fiziksel bir buluşma merkezi olacak.

   İş stratejilerini ve yeni malzeme teknolojilerini kapsamanın yanı sıra, kompaund hatlarından en iyi şekilde yararlanma konusunda pratik tavsiyeler sağlayacak kongrede öncelikli odak noktası, otomotiv, elektrik/elektronik, medikal ve endüstriyel sektörler gibi pazarlardaki zorlu uygulamalar için mühendislik termoplastiklerine, termoplastik elastomerlere ve performans poliolefinlerine dayalı teknik kompaundlara odaklanılacak.

   Özel oturumlarda, katma değer ve işlevsellik için yeni malzeme teknolojilerine odaklanılacak. Buna ek olarak, önemli pazar eğilimlerinin de analiz edileceği kongrede katılımcılar daha rekabetçi bir küresel arenada işlerini nasıl büyütebileceği üzerine olanaklar araştıracak.

   Organizasyonla ilgili detaylara bu bağlantı ile erişilebilir;

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ