Kompaund sektörünün büyük isimleri CWE’de

  Kompaund sektörünün büyük isimleri CWE’de
   Poex

   Evonik, Merck, Milliken ve Wacker 27-28 Haziran 2018 tarihlerinde Almanya’daki Messe Essen düzenlenecek olan Compounding World Expo’da yerlerini aldı. En son polimer ve katkı maddeleri tedarikçilerini bir araya getirecek fuar İngiliz AMI ve Compounding World Dergisi tarafından düzenleniyor.

   AMI Fuar Satış Müdürü Matt Wherlock, “İlk kez düzenlenecek olan Compounding World Expo Fuarı’na 135’den fazla şirketin katılım göstermesinden memnunuz. Etkinliğe gelen ziyaretçiler, önde gelen polimerler, katkı maddeleri, kompaund makine ve ekipmanları ile bu alanda hizmet sunan önde gelen tedarikçilere tek çatı altında erişme imkanına sahip olacaklar” dedi.

   Azo, BASF, Bekaert, Biesterfeld, Borealis, Brabender, Brenntag, Buss, Campine, Coperion Dow Corning, Econ, ELIX, Farrel POMINI Fraunhofer, HPF, BKYDK Aziz Giorgio, Imerys, JSW, Kaneka, KraussMaffei Berstorff, Leistritz, LKAB, Maag, MCC, Mitsui, Mixaco, Mondo Mineraller, Motan Colortronic, MPI Chemie, Omya, Orion, Poliplastik, Reverté, Schenck, Solvay, Unipetrol, Velox, Zeppelin ve daha birçok global şirket Compound World Expo Fuarı katılımcıları arasında yer alıyor.

   Türkiye plastik sektöründen ekstrüder üreticisi Polimer Teknik ve Takımsan, dolgu malzemeleri üreticisi Niğtaş, Polical Compound ve Gülmer Madencilik ile organizasyonun medya partnerlerinden pnTurkey.com katılımcılar arasında yerini aldı.

   Fuar ve fuara eş zamanlı gerçekleştirilecek konferans, eğitim ve seminerlere katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe https://compoundingworldexpo.eventkit.live/register?utm_source=MediaPartner&utm_medium=Content&utm_campaign=Exhib_E047_UK_PressReleaseMP linki üzerinden kayıt yaptırılabilir.

   1800 Euro karşılığında asgari 6 metrekarelik stant alanı imkanı sağlanan Compounding World Expo Fuarı’na katılım, soru ve talepler destek@plastonline.com adresi üzerinden iletilelebilir.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ