Küresel plastik endüstrisinin buluşmasına 8 ay kaldı

  Küresel plastik endüstrisinin buluşmasına 8 ay kaldı
   Poex

   Dünya çapında tüm plastisk endüstrisi için en uygun buluşma noktası olan K Fuarı Dünyanın her yerinden katılımcıları ağırlamaya hazırlanıyor. Endüstrinin operasyonel mükemmelliğini göstermek ve ziyaretçilerle birlikte geleceğin rotasını aktif olarak planlamak için Düsseldorf’ta gerçekleştirilecek etkinlik 19 Ekim 2022 günü Messe Düsseldorf’ta açılacak.

   İklim koruması, döngüsel ekonomi ve dijitalleşme K 2022’nin ilan edilen üç yol gösterici temasını oluşturacak.

   61 ülkeden yaklaşık 3 bin katılımcı, Messe Düsseldorf’un tamamını dolduracak. K 2022’nin katılımcı veri tabanına www.k-online.com/2410 adresinden erişilebilir. K 2022, K-Talk ile şimdiden uzman bilgi birikimini sektör profesyonelleri ile buluşturuyor. Ayda bir kez bu İngilizce dijital canlı konferans, farklı odak temalarla ilgilenen, ancak her zaman K 2022’nin üç ana temasına odaklanan, değişen uluslararası katılımcılarla heyecan verici panel tartışmaları sunuyor.

   2021 Nisan ayında başlatılan çevrimiçi dergi K-MAG, K ile ilgili tüm endüstrileri hedefliyor ve tüm yıl boyunca Almanca ve İngilizce olarak uluslararası plastik ve kauçuk endüstrisinden verileri, haberleri, hikayeleri ve trendleri sunuyor.

   Her edisyonda yüzü aşkın Türk firmanın da stantlı katılım gösterdiği K Fuarı’na Türkiye’den organize ziyaret programları da düzenlenmekte. Son edisyonunun 250 bini aşkın kişi tarafından ziyaret edildiği K Fuarı’nı Plastik Sanayicileri Derneği’nin (PAGDER) alternatif ziyaretçi programları ile ziyaret edilebilir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ