Lider kenar bandı üreticisinden yeni ürün koleksiyonu

  Lider kenar bandı üreticisinden yeni ürün koleksiyonu
   Poex

   Dünyanın en büyük üçüncü büyük kenar bandı üreticisi konumunda bulunan Roma Plastik, Ar-Ge ve tasarım ekibinin ortak çalışması ile doğal ahşap görünümünde yeni bir kenar bandı koleksiyonu olan Nudoso’yu üretti.

   Nudoso ile alışılagelmiş mobilya tasarımına uygun kenar bandı yerine, kenar bandına uygun mobilya tasarımı yapılabildiğine dikkat çeken Roma Plastik Satış Pazarlama Direktörü Vitali Behar, “Doğadan birebir örneklerle tasarlanan bu kenarbantlarını özellikle mimarlar tercih ediyor. Ürünümüz Batı Avrupa’da da çok hızlı bir şekilde benimsendi” dedi.

   Avrupa’nın önde gelen ahşap bazlı malzeme üreticisi EGGER Grubu’nun çoğunluk hisselerini satın almasıyla firmanın dünya pazarlarında etkinliğini genişlettiğini anlatan Behar, Türkiye’de yüzde 40 pazar payı ile sektörde lider olduklarını söyledi. 2014’te 75 milyon euro ciroya ulaştıklarını, satışların yüzde 60’ını 60’tan fazla ülkeye ihraç ettiklerini anlatan Behar, “Lazer kenar bandı yeni bir teknoloji. Üretimin daha az maliyetle ve daha hızlı yapılmasını sağlıyor. Bu teknolojiye talep giderek artıyor” dedi.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ