Malzeme bilimi Frankfurt’ta tartışılacak

  Malzeme bilimi Frankfurt’ta tartışılacak
   Poex

   İmalat malzemelerinin özelliklerinin ve uygulamalarının bilimsel çalışmasına hitap eden malzeme bilimi üzerine gerçekleştirilen nitelikli organizasyonlarından 2. Uluslararası Malzeme Bilimi ve Araştırma Uluslararası Konferansı (ICMSR-2018) Eylül’de Almanya Frankfurt’ta gerçekleştiriliyor.

   Polimer bilimini içerisine alacak şekilde birçok alt segmentte konuların ele alınacağı üç günlük konferansta malzeme bilimi, maddenin kimyası, mühendislik uygulamaları ve endüstriyel üretim süreçlerini kapsayacak ICMSR-2018 Konferansı, hem sözlü hem de poster sunumlarına sahne olacak. Tüm dünyadan seçkin katılımcıların sunumlarını gerçekleştireceği etkinlik dinleyicilerinin profesyonel yeteneklerini de geliştirmesine olanak sunacak.

   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Enerji Odaklı ve Çevreci Malzemeler, Biyomalzemeler, Nanomalzemeler, Nanoteknoloji, Polimer, Elektrik, Optik, Manyetik ve Kompozit Malzemeler, Akıllı Malzemeler ve Yapılar, Polimer Bilimi Mühendisliği, Nükleer enerji uygulamaları ve havacılık uygulamaları için malzemeler ICMSR-2018’in odaklandığı konular olarak dikkat çekiyor.

   Malzeme bilimi ve araştırması ile ilgili tüm yenilikleri paylaşmak ve tartışmak için bir araya gelecek katılımcı ve uzmanlar 26-28 Eylül 2018’de Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenecek ICMSR-2018’de buluşacak. Konferansla ilgili ayrıntılara http://materialscience.madridge.com/ erişilebilir.

    

   www.pnturkey.com 2. Uluslararası Malzeme Bilimi ve Araştırma Uluslararası Konferansı (ICMSR-2018)’nın medya partnerleri arasında yer almaktadır.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ