ML Polyolefins, ürün portföyünü genişletiyor

  ML Polyolefins, ürün portföyünü genişletiyor
   Poex

   Polonyalı PP geri dönüşüm üreticisi olan ML Polyolefins, tüm müşterilerin beklentilerine çözüm sunan ve malzemelerini işleme yöntemiyle gruplandıran yeni bir ürün portföyü sundu.

   Bu yıl şirketin 20. yılını kutladığını ifade eden ML Polyolefins CEO’su Tomasz Mikulski; “Uzun zamandır ürünlerimizin yeni bir marka adı altında sunmak üzerinde çalışıyor, ürün isimlerini standartlaştırmak ve müşterilerimizin tek tek malzemelerin nihai kullanımını tanımasını kolaylaştırmak istiyoruz. Ürünlerimizi yeni isimler vererek ve mevcut plastik çeşitlerini genişleterek gruplandırdık” dedi.

   ML Polyolefins Ticari Direktörü Krzysztof Nowosielski ise tüketim sonrası hammaddelerin işlenmesine karar verme nedenini şöyle açıklıyor: “Piyasa trendlerini takip etmek ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak istiyoruz. Evsel atıklardan yapılan geri dönüştürülmüş hammaddeler, müşterilerimizin de söylediği gibi günümüzde çok popüler olmakta birlikte bu portföyü genişletmemizin nedenini de bu beklenti oluşturuyor. Batı Avrupa’daki piyasa geleceğin nerede olduğunu açıkça gösteriyor ve bu ipucunu kullanmayı planlıyoruz.”

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ