Interplastica Fuarı iptal edildi

  Interplastica Fuarı iptal edildi
   Poex

   Messe Düsseldorf tarafından Rusya’nın başkenti Moskova’da her yıl düzenlenen Interplastica Fuarı’nın 26-29 Ocak 2021 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan edisyonu mevcut koronavirüs etkileri sebebiyle iptal edildi.

   Messe Düsseldorf’ın katılımcılara yaptığı bildiriminde Moskova Belediye Başkanı’nın sosyal temasları 15 Ocak 2021 tarihine kadar azaltma konusundaki ilkeleri nedeniyle, Interplastica’nın paydaşları için maksimum memnuniyeti sağlayacak yeterlilikleri sağlayamayacağı bildirildi.

   Bildiride bir sonraki fuarın 25-28 Ocak 2022 tarihlerinde düzenleneceğini belirtilirken fuara yeni katılımların Haziran ayı itibariyle kabul edileceği ifade edildi.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ