Pimtaş 4. tesisini açmaya hazırlanıyor

  Pimtaş 4. tesisini açmaya hazırlanıyor
   Poex

   Son yılları yatırım yaparak geçiren Pimtaş Plastik, 2021 yılına da güçlü hedeflerle başladı. Pimtaş, 2021 yılında üretim kapasitesinde yüzde 35, cirosunda yüzde 40 büyüme hedeflerken bu kapasite artışları ile birlikte istihdamda da yüzde 15 büyüyecek.

   Yeni projeler iş hacmini büyütecek

   Kurucusu merhum Cevat Tahmaz’dan aldıkları yenilik ve inovasyon vizyonunu devam ettirdiklerini paylaşan Pimtaş Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tahmaz, yenilikçi ürünler ve inovasyonun ilk şartının değişimin fark edildiği ve yenilikçi fikirlerin yaratılabileceği ortamın var olması gerekliliğine dikkat çekiyor. Yenilikçi ürünler ve süreçler geliştirerek 4 üniversite ile işbirliği yaptıklarını belirten Tahmaz, değişimle birlikte yeni projelerinde yeşereceğini ifade etti.

   Talep varsa arz da var

   44 yıldır zamanın ilerisindeki makinelerle hizmet verdiklerini ifade eden Tahmaz, “2020 yılında yatırımını gerçekleştirdiği dördüncü tesisinin 2021 yılında hayata geçirerek ürünlerimizi global pazara sunmaya devam edeceğiz” dedi.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ