Pimtaş’tan yüzde 80 su tasarrufu sağlayan ürün

  Pimtaş’tan yüzde 80 su tasarrufu sağlayan ürün
   Poex

   12 bin çeşit ürünü ile inşaat plastikleri sektörünün oyuncularından Pimtaş Plastik su tasarrufu sağlayan ürün geliştirdi. Geliştirdikleri ürünün musluklara takılarak yüzde 60-80 su tasarrufu sağlandığını söyleyen Pimtaş Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tahmaz perlatör isimli parçanın Ar-Ge çalışmalarının 4 yıl sürdüğünü ifade etti.

   Yılda 700 – 1000 dolayında yeni ürün geliştirdiklerini açıklayan Tahmaz, damla sulama borularını sarılabilir yapabilmek için de çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

   Pimtaş Ar-Ge ekibi ile İTÜ Çekirdek’in birlikte çalıştığı ürün geliştirme projesine İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İzmit Belediyesi de destek veriyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ