Plast Eurasia 2020 iptal edildi

  Plast Eurasia 2020 iptal edildi
   Poex

   TÜYAP tarafından her yıl Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) iş birliği ile düzenlenen Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nın 2-5 Aralık 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan 30. edisyonu tüm dünyayı etkisine alan koronavirüs pandemisi nedeniyle iptal edildi.

   Geçtiğimiz yıl 40 ülkeden 1.085 firma ve 106 ülkeden 52 bin 361 ziyaretçiyi ağırlayan Plast Eurasia ile ilgili TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, “Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nın, her sene sektör profesyonellerinin görmeye alışkın olduğu, birbirini tamamlayan ürün çeşitliliğinin ve anahtar teslim çözümlerinin sunulamayacağını öngörerek, katılımcılarımız ve sektör temsilcileri ile yapılan görüşmeler doğrultusunda, yeni tarihi olan 1 – 4 Aralık 2021’de düzenleyeceğimizi bilgilerinize sunarız. 2020 Fuarı katılım sözleşmelerini imzalamış ve 31 Aralık 2020 tarihi itibari ile ödemelerini eksiksiz olarak yapmış olan katılımcılarımızın, 2021 yılı için yasal olarak yenilenecek sözleşmelerde tüm hakları korunacaktır. Bu konuda fuar ekibi en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir” denildi.

   PAGEV Fuarlardan Sorumlu 1. Başkan Yardımcısı Ahmet Meriç ise yayınladığı mesajında, içerisinden geçilen zorlu süreçlerin Plast Eurasia Fuarı’nın bütünlüğüne vereceği zararları göz önüne alarak, fuarın 2021 yılında yapılması talebinin TÜYAP’a iletildiğini, söz konusu talebin TÜYAP tarafından da olumlu karşılandığını ifade etti.

   Bölgenin en kapsamlı plastik endüstrisi etkinliği olan, Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 1 – 4 Aralık 2021 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da düzenlenecek.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ