Plast Eurasia 28. buluşmaya hazırlanıyor

  Plast Eurasia 28. buluşmaya hazırlanıyor
   Poex

   Yurt içinde ve yurt dışında yüksek değere sahip olan ve aynı zamanda Avrupa’nın her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 1100’ün üzerinde nitelikli katılımcıyı ve 60 binin üzerinde profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmeye hazırlanıyor. Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 2017 yılında 101 ülkeden 6 bin 823 yurt dışı ve 74 ilden 47 bin yurt içi ziyaretçiyi, 43 ülkeden 1087 firma ve firma temsilciliğiyle bir araya getirdi.

   Katılımcılarına yeni müşteriler kazanma, iş hacmini arttırma, sektörde prestij ve marka imajını güçlendirme gibi önemli fırsatlar sunan Plast Eurasia İstanbul Fuarı Türk plastik sektörünün ileriye taşınmasına destek oluyor.

   T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan destek

   T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan Plast Eurasia İstanbul Fuarı katılımcılarına bu yıl da destek oluyor. 2014-4 Sayılı Karar kapsamında; katılımcıların yer kirası ve stand maliyetleri için ödediği fatura tutarının 30 bin TL’yi geçmemek kaydıyla yüzde 50’si Bakanlık tarafından ödeniyor.

   Plast Eurasia Plast 2018’de tanıtılacak

   Plast Eurasia İstanbul Fuar Proje ekibi olarak, 29 Mayıs – 1 Haziran tarihlerinde Milano’da düzenlenecek olan Plast 2018 – Uluslararası Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı’nda 11. salonda D-05 nolu stantta yerini alacak.

   Fuarla ilgili daha fazla bilgi www.plasteurasia.com adresinden edinilebilir.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ