AD AREA
plastonline
TAKVİM

Plast Eurasia Fuarı ziyaretçi sayısı 50 bini aştı

Plast Eurasia Fuarı ziyaretçi sayısı 50 bini aştı
poex

TÜYAP tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) iş birliği ile düzenlenen Plast Eurasia İstanbul 2019, 29.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 40 ülkeden 1.085 firma ve firma temsilciliği ve 106 ülkeden 52 bin 361 sektör profesyonelini 4 – 7 Aralık 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirdi.

Sektördeki en son bilgi ve teknolojiyi bir araya getiren en önemli ticari platformunda, plastik makineleri, kimyasallar, ham maddeler, makine yan ve ara sanayi, ısı ve kontrol cihazları, kalıp, hidrolik, pnömatik ve geri dönüşüm alanlarında en son teknolojiye ait yeni ürünler 11 salonda sergilendi.

Yaygın kullanımı ile tüm sektörlerin yapı taşı niteliğinde olan plastik endüstrisine olumlu katkılar sağlayan Plast Eurasia İstanbul 2019 Fuarı’nın, T.C. Ticaret Bakanlığı ve TÜYAP yurt dışı ofisleri koordinasyonu ile Almanya, Amerika, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Belarus, BAE, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çin Halk Cumhuriyeti, Fas, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İran, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Kanada, Karadağ, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldovya, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Sudan, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayvan, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Umman ve Ürdün’den alım heyeti organizasyonu yapıldı. Çin, Hindistan, İran ve Tayvan’dan da fuara milli katılım gerçekleşti.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri’nin organizasyonuyla fuarın birinci gününde katılımcı firmalar, Bulgaristan, Ürdün ve Yunanistan’dan gelen konuk firma temsilcileriyle B2B görüşmeler gerçekleştirdi. MyTuyap Eşleştirme Sistemi sayesinde ziyaretçiler, katılımcı firmalara fuar öncesinde toplantı talebi göndererek, fuar sırasında vakit kaybetmeden ikili görüşme fırsatı yakaladı.

Plast Eurasia İstanbul 2020, 30. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı TÜYAP tarafından PAGEV iş birliği ile 2 – 5 Aralık 2020 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecektir.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

Aksoy Plastik
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ