Plast Eurasia İstanbul 2022 hazırlıkları başladı

  Plast Eurasia İstanbul 2022 hazırlıkları başladı
   Poex

   Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından PAGEV iş birliğinde düzenlenen Plast Eurasia İstanbul 2022 fuarı, 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında 31. kez sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

   Fuar 30. yılında 60 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı

   2021 yılında 120 bin metrekarelik alanda 854 katılımcı firma ile 60 bin 742 ziyaretçiyi bir araya getiren fuar, önemli iş bağlantılarına sahne oldu. 138 ülkeden 8 bin 971, Türkiye’nin dört bir yanından 51 bin 771 ziyaretçiyi, Rusya’dan Ortadoğu ve Afrika’ya uzanan geniş bir coğrafyayı temsil eden 39 ülkeden 900’ün üzerinde alım heyetini ağırlayarak katılımcı ve ziyaretçilerinden tam not aldı.

   Fuar katılımcı ve ziyaretçilerin beklentilerini fazlası ile karşıladı

   Katılımcıların yüzde 95’inin 2022 yılında da katılımcı olarak fuarda yerlerini alacağını belirttiği 2021 fuarından, ziyaretçilerin yüzde 92’si memnun ayrıldı. Katılımcılar, fuara katılma amaçları olan şirket imajını güçlendirmek, yeni ürün/hizmet tanıtmak, ulusal ve uluslararası pazardan müşteri kazanmak, mevcut iş bağlantılarını güçlendirmek ve yeni iş bağlantıları kurmak, rekabetten geri kalmamak gibi konularda fuarın beklentilerini fazlasıyla karşıladığını belirtti.

   Fuar plastik sektörünün ticaret noktası olma konumunu sürdürdü

   Fuarı ziyaret etme amaçları arasında en ön sıralarda yenilikleri görmek, yeni tedarikçiler bulmak ve ürün sipariş etmek olan ziyaretçilerimizin yüzde 35’i fuar esnasında sipariş verdiğini ve yüzde 64’ü fuardan sonra sipariş vermeyi planladığını ifade etti. Fuar ziyaretçilerinin yüzde 21’ini karar vericiler, yüzde 16’sını üst düzey yöneticiler, yüzde 53’ünü yöneticiler oluşturdu. Fuarda aradıkları ürün ve hizmet çeşitliliğini bulan ziyaretçilerin yüzde 95’i fuar tekrar ziyaret etmeyi düşündüğünü belirtti.

   31. yılın hazırlıkları çoktan başladı

   Fuar esnasında katılımcılarından 23-26 Kasım 2022 için ön talepleri toplamaya başlayan fuarın satışları Mart ayında başladı. Hazırlıklarını erkenden başlatmak ve fuarın sunduğu fırsatlardan maksimum faydayı sağlamak isteyen eski katılımcıların yanı sıra yeni katılımcılardan da yoğun ilgi var.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ