Plast Expo Kasım ayında Kiev’de gerçekleştirilecek

  Plast Expo Kasım ayında Kiev’de gerçekleştirilecek
   Poex

   Her yıl Ukrayna’nın başkenti Kiev’de gerçekleştirilen Uluslararası Plastik Ticaret Fuarı Plast Expo UA bu yıl 12. kez 24 – 27 Kasım 2020 tarihleri aralığında Uluslararası Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

   Ukrayna ekonomisinin gelişimi için gerekli en son bilimsel ve teknolojik başarıların sergileneceği ve dünyadan katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak Plast Expo UA’da iş, ekonomik ve ticaret ortaklıklarına katkı sağlanacak.

   Katılımcı şirketlerin endüstriyel alanlarda dünyanın yeniliklerini keşfetmesine ve kendi yeniliklerini sergileme ve pazarlama olanaklarını sunulacağı platformda poliüretan sektörüne de özel bölüm oluşturuldu.

   Fuar kapsamında düzenlenecek PU FEST UKRAYNA 2020 bölümünde poliüretan alanında uzmanlar için bir uluslararası iş forumu da düzenlenecek. Fuarla ilgili ayrıntılarara www.iec-expo.com.ua/en/plasteng-2020.html bağlantısı üzerinden erişmek mümkün.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ