Plastik endüstrisi Macaristan’da bir araya geliyor

  Plastik endüstrisi Macaristan’da bir araya geliyor
   Poex

   Yeni pazarlar, fırsatlar ve diyaloglar geliştirme çabası içerisinde olan plastik işletmecileri ikinci kez Orta Avrupa’nın en büyük plastik endüstrisi B2B buluşması için Macaristan’da bir araya geliyor.

   Orta ve Doğu Avrupa plastik endüstrisinin en önde gelen şirketleri, ikili iş görüşmeleri toplantılarında yeni iş birlikleri ve profesyonel ilişkiler geliştirmek için Ekim ayında 2. Orta Avrupa Plastik Toplantısı’nda bir kez daha toplanacak. Bölgenin ve Avrupa’nın en büyük polimer üreticilerinin birçoğunun yer aldığı organizasyonda şimdi de plastik işleyicileri yerlerini alıyor.

   Macaristan plastik endüstrisinin önde gelen danışmanlık firması myCEPPI tarafından organize edilen, plastonline ve www.pnturkey.com portallarının medya partnerliğini yaptığı 2. Orta Avrupa Plastik Toplantısı, 8-9 Ekim 2018 tarihinde Macaristan’ın Siófok kentinde düzenlenecek ve katılımcı firmalar ikili iş görüşmelerinin yanı sıra stantlı katılım ve konferanslara iştirak olanağına da sahip olacak.

   2. Orta Avrupa Plastik Toplantısı’na katılım teyidi veren şirketler arasında Rus petrokimya şirketi SIBUR, A.Schulman, Balkan Polymers, Braskem, Explast, Granulat, HIP-Petrohemija, Inno-Comp, K.D.Feddersen, LyondellBasell, MOL Petrokimya, Slovnaft, SABIC, SOLVAY, Ultra Polymer, Bamberger Polymer, Snetor, Polimarky ve TELKO yer alıyor. Etkinlik organizatörü myCEPPI çok sayıda öne çıkan petrokimya şirketinin, satıcı firmanın, makine üreticisi ve diğer endüstri alanlarından oyuncuların görüşmelerde bulunacağını ifade ediyor.

   İki gün boyunca sürecek etkinlikte, ziyaretçiler çeşitli endüstri sunumlarına katılabilecekleri gibi ayrıca ilk günün sonunda, katılımcılar diyalog olanaklarını geliştirecekleri bir akşam yemeği ve müzik partisine de davet edileceklerdir. Ziyaretçiler ve katılımcılar tempolu iki günlük profesyonel etkinlikte sektörün önemli oyuncuları ile bir arada olmak fırsatı yakalayacaklardır.

   Organizasyonla ilgili tüm ayrıntılara 2. Orta Avrupa Plastik Toplantısı internet sitesi http://plasticsmeeting.com/ üzerinden erişilebilir.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ