Plastik sanayicilerinde görev değişikliği

Plastik sanayicilerinde görev değişikliği
Poex

Plastik sektörünün 2023 yılı vizyonunu gerçekleştirmek üzere sektörde faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin bir çatı altında işbirliği ve güç birliği yaptığı Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASFED) gerçekleştirildiği olağanüstü genel kurul toplantısı ile yönetim kurulunda görev değişikliğine gitti.

PLASFED’in 2011 yılında sektörde sinerji yaratmak, temsil kabiliyetini sağlamak adına kurulduğunu ifade ederek genel kurulda sözlerine başlayan PLASFED Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Semerci “2018 yılı Haziran ayında aldığım başkanlık görevini bugün de meslektaşlarımıza devretmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi. Konuşmasında kuruluş çalışmalarından günümüze emeği ve desteği olan tüm paydaşlara teşekkür eden Semerci; “Yeni PLASFED yönetim kurulunun sektörü hak ettiği yere taşıyacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

2011 yılı Ekim ayında kuruluşu gerçekleştirilen Plastik Sanayicileri Federasyonu’nun (PLASFED) yönetim kurulu başkanlığını sürdüren Hüseyin Semerci başkanlık görevini yapılan genel kurul sonucunda Mete Plastik Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi ile İstanbul Sanayi Odası Plastik Hammaddeleri ve Plastik Enjeksiyon Mamulleri Sanayii Komitesi Başkanı olan Ömer Karadeniz seçildi.

2019-2021 dönemi için başkanlık görevini devralan PLASFED Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Karadeniz seçim sonrası yaptığı hitapta federasyonun kuruluşundan bugüne yaptığı çalışmalarda emeği olan tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek şunları kaydetti; “Sivil toplum kuruluşlarının tek ses çıkarabilmesi lazım. Çözüm odaklı olup bürokrat ve bakanlıklara yönelik tek bir ses çıkarmamız gerekiyor ki sorunlarımız ivedilik ve dikkatle çözülsün. PLASFED’in imajını gerek üye derneklerimiz, delegelerimiz, gerekse eski başkanlarımızın desteğini almaya devam ederek güçlendireceğiz. Birlikte daha hızlı koşacağız.”

2019 – 2021 PLASFED Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu; Ömer Karadeniz, Şener Gencer, Tolga Kutluğ, Yusuf Özkan, Hakan Atalay, Selçuk Gülsün, Kazım Sertdemir, Ayhan Çatalkaya, Hakan Efe, Tarık Özdemir, Teoman Arıkan.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ