Plastik sektöründen yeni halka arz

  Plastik sektöründen yeni halka arz
   Poex

   1997 yılından bugüne plastik ambalaj, levha, masterbatch üretiminde faaliyet gösteren Işık Plastik halka arz oluyor. Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Işık Plastik’in halka arz başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylandı.

   SPK’nın haftalık bülteninde yer alan bilgiye göre, 43.74 milyon lira olan mevcut sermayenin bedelli olarak 51.8 milyon liraya çıkarılacağı Işık Plastik’te 3.22 milyon lira nominal hisse halka arz edilecek. Halka arzda pay satış fiyatı 16.1 lira olacak.

   Açık hava reklamcılığı, teşhir, inşaat, seracılık, aydınlatma, beyaz eşya, güvenlik, otomotiv, mobilya gibi birçok sektöre yönelik ürünleriyle alanında markalaşan Işık Plastik 240 çalışanıyla ve 20 bin ton plastik levha ve 18 bin ton plastik ambalaj ve masterbatch üretim kapasitesiyle her geçen yıl büyümeye devam ediyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ