Plastiklerin kimyasal geri dönüşümü Hamburg’da konuşulacak

Plastiklerin kimyasal geri dönüşümü Hamburg’da konuşulacak
Poex

Küresel plastik endüstrisi için çalışan danışmanlık ve etkinlik şirketi AMI 30 Haziran – 1 Temmuz aralığında Almanya Hamburg’ta düzenleyeceği Chemical Recycling konferansının programını açıkladı.

BASF, EXPRA, Plastics Europe, Plastic Energy, Trinseo gibi alanının önde gelen kurumlarından uzman konuşmacıların yer alacağı konferansta başlıca ele alınacak konular arasında geniştelişmiş üretici sorumlulukları, polistirenin döngüsü, kimyasal geri dönüşümün sürdürülebilirliğı bulunuyor.

Geleneksel plastik geri dönüşümünün kısıtlamalarının üstesinden gelmeye yardımcı olan kimyasal geri dönüşüm, son yıllarda plastik endüstrisi için Ar-Ge çalışmalarının ve tartışmaların ana odağı haline geldi. Chemical Recycling konferansında ileri geri dönüşüm teknikleri ulusal ve uluslararası çapta döngüsel ekonomiye odaklanma için önemli bir yer tutacak.

İki gün boyunca 18’de fazla konuşmacının yer alacağı organizasyona dair detaylı bilgi ve indirimli katılım imkanı için kupon kodu destek@plastonline.com adresine e-posta göndererek edinilebilir.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ