Rauwendaal İstanbul’a geliyor

  Rauwendaal İstanbul’a geliyor
   Poex

   Ekstrüzyon alanında dünyanın en saygın isimlerinden biri olan, birçok ülkede 200’e yakın konferans seminer veren Dr. Chris Rauwendaal, PAGDER’in düzenlediği Ekstrüzyonda Sorun Giderme Semineri’nde konuşmak üzere Türkiye’ye geliyor. Seminer 8 -9 Nisan tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

   PAGDER (Plastik Sanayicileri Derneği), plastik sanayisinde en yüksek maliyetlerden birine yol açan ekstrüzyon sorunlarına yönelik bir eğitim semineri düzenliyor. “Ekstrüzyonda Sorun Giderme Semineri”nin konuşmacısı ise,  yazdığı kitaplar “ders kitabı” olarak okutulan ve bu alanın en saygın isimlerden olan Dr. Chris Rauwendaal olacak.

   PAGDER organizasyonuyla, 8-9 Nisan tarihlerinde, İstanbul’da Hilton Worldwide Conrad Otel’inde gerçekleştirilecek seminerde, Dr. Chris Rauwendaal eğitim verecek. Rauwendaal, dünya çapında 200’e yakın seminer / konferans veren ve çalışmaları, tüm dünyadaki plastik işleme makineleri üreticileri, kullanıcıları için bir başvuru, referans kaynağı olarak kabul ediliyor.

   Avrupa’nın en prestijli organizasyonlarından biri!

   Dr. Rauwendaal tarafından ekstrüzyon süreçlerinde yaşanan sorunların hızlı ve verimli çözümüne yönelik önemli bilgilerin katılımcılarla paylaşılacağı semineri değerlendiren PAGDER Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Semerci, “Sektörümüze yönelik, ihracata dönük, pazarlama faaliyetleri için yol gösterici, fayda sağlayıcı içeriklerle sık sık birçok eğitim, seminer düzenliyoruz. Yerli makine üreticilerimiz, kullanıcılar için büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu seminerimizi düzenlemekten ve bu konunun duayeni olan Dr. Rauwendaal’i Türkiye’ye davet etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. Seminere sadece ülkemizden değil, başta Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre olmak üzere tüm Avrupa’dan, Rusya, Ukrayna, Türki Cumhuriyetler, İran, Suudi Arabistan, Çin, Hindistan ve Körfez ülkelerinden de sektör profesyoneleri katılacak.

   Dr. Chris Rauwendaal Kimdir?

   Dr. Chris Rauwendaal, tüm dünyadaki plastik işleme makineleri üreticileri için bir başvuru ve referans kaynağı olarak kabul ediliyor. Rauwendaal’ın kendi alanında “en çok satanlar” listesinde yer alan yayınları, Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesinde yıllardır “ders kitabı” olarak okutuluyor.  Dünyanın gelişmiş ülkelerinde 200’e yakın seminer / konferans etkinliği gerçekleştiren Dr. Chris Rauwendaal’ın ekstrüzyon alanında 7 kitabı, 6 ödülü, 9 patentli ürünü, 100’e yakın makalesi ve kitap bölüm yazıları bulunuyor.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ