AD AREA
plastonline
TAKVİM

Şenmak, en çok ihracat yapan firmalar arasında

Şenmak, en çok ihracat yapan firmalar arasında
Reklam

Türkiye’nin plastikleştirme ekipmanlarındaki lider üreticisi Şenmak Makina kuruluşunun 32. yılında gelişimini ihracatla sürdürmeye devam ediyor. Avrupa’nın beş büyük vida ve kovan ekipmanları üreticisi konumunda bulunan Şenmak Makina, Makine İhracatçıları Birliği (MAİB) tarafından açıklanan verilere göre 2018 yılında kauçuk, plastik, lastik işleme makineleri ürün grubunda en çok ihracat yapan 5 firma arasında yer aldı.

Özellikle Batı Avrupa pazarında her yıl büyüme trendini sürdürdüklerini belirten Şenmak Makina Yurtdışı Satış Müdürü Murat Adaver, “2018 yılında toplam satışlarımız içerisinde ihracat yüzde 65 oranında yere sahip oldu. Plastikleştirme ekipmanları üretimimizle Avrupa’nın dünyaca tanınan önemli plastik ve kauçuk enjeksiyon, ekstrüder ve şişirme makineleri imalatçılarının onaylı tedarikçisi olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sadece kendi üretimimizde değil ekipman tedarikçisi olduğumuz müşterilerimize de maliyet düşürücü, verimli ve kalite artışı sağlayan çözümler geliştirmeye özen gösteriyoruz” dedi.

Şenmak, sektörünün en büyük fuarı K’da yerini alacak

Uzun soluklu ticari partnerlikleri hedefleyen Şenmak’ın bu yıl dördüncü kez Dünyanın en büyük plastik ve kauçuk fuarı K’ya katılım göstereceğini ifade eden Adaver fuar katılımı ile ilgili şunları kaydetti; “16-23 Ekim 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde bulunan Messe Düsseldorf’ta gerçekleştirilecek K 2019 Fuarı’nda yerimizi alacağız. Makine İhracatçıları Birliği’nin ‘Turkish Machinery’ kampanyası ile Düsseldorf’ta da Türk makinecilerinin gücünü Dünyaya gösterme imkanı elde edeceğiz”

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

 

Aksoy Plastik
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ