SER’in farkı sıcaklığı!

  SER’in farkı sıcaklığı!
   Poex

   Plastik sektörüne yönelik endüstriyel ısıtma sistmeleri üreten üreten Ser Rezistans şirketi logosunu yeniledi.

   Ser Rezistans, ürünleri ve sahip olduğu değerleri ile endüstriyel ısıtma alanında yerini sağlamlaştırırken, yeni logosu ve kurumsal kimliğiyle dikkat çekiyor.

   Endüstriyel ısıtma ihtiyacının duyulduğu tüm sektörlere hızlı, kaliteli, ekonomik ve inovatif ürünler ve çözümler üretme misyonu ile faaliyetlerini sürdüren Ser Rezistans Genel Müdür Erkan Evrenkaya yaptığı açıklama ile endüstriyel ısıtma alanında akla gelen ilk firma olma hedefi ile çalışıldığını, güncel görsel eğilimler çerçevesinde yenilenen şirket logosuyla marka ve şirket bilinirliğine katkı verilmesinin hedeflendiği kaydedildi. Evrenkaya, şirketimiz yeni logosunu kullanmaya başladı. Logomuzda şirketin geçmişine yönelik izlerin korunduğunu ve yeni bir görsel yaklaşımla iletişim süreçlerine katkı verecek bir tasarımın benimsendiğini anlattı.

   Çok yakında bir e-ticaret platformu ile de müşterilerine hizmetlerine bir yenisini daha ekleyecek olan şirket, www.serrezistans.com adıyla kurum kimliğini yansıttığı internet adresi tasarımını da değiştirdi.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ