Siesta Mobilya’nın Monaco Lounge Set ve Box Sofa Koleksiyonu ile açık havada konfor zamanı

  Siesta Mobilya’nın Monaco Lounge Set ve Box Sofa Koleksiyonu ile açık havada konfor zamanı
   Poex

   Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilyaları üretimi ile sektörün lideri Siesta, bahçe ve yazlık mekanlara uygun işlevsel çözümler sunmaya devam ediyor.

   Tasarım ve konfor odağında üretimlerini gerçekleştiren Siesta, yazlık mekânlar ve bahçeler için tasarladığı Monaco Lounge Set ve Box Sofa koleksiyonu, farklı renk seçeneklerinde, dayanıklı yapısı ve istiflenebilir özelliğiyle ön plana çıkıyor.

   Her yaşam alanına uygun ürünler tasarlayan Siesta, üretimindeki konfor ve estetik yaklaşımı kadar, fonksiyonel detaylarda ayrıştırılabilen ve mekanlar için kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerini tüketicisiyle buluşturuyor. Lounge Set ve Box Sofa koleksiyonu, olumsuz hava şartlarına uygun, kolay taşınabilir ve temizlenebilir özelliğiyle ön plana çıkarken, paslanmayan ve UV katkısı sayesinde renk solmalarına karşı geliştirilen özel yapısı ile mekânlara ferah ve estetik bir dokunuş getiriyor.

   Dış mekanların yanı sıra, iç mekân, otel ve restoranlara yönelik ürünler tasarlayan Siesta, yazlık mekanlar için ürettiği Hawaii salıncak tasarımı ile dinlenme köşeleri ve küçük alanlara uygun çözümler sunuyor. Sevdiklerinizle keyifli sohbetlerin yanı sıra kitap okuma ve dinlenme saatlerinize eşlik edecek Hawaii salıncaklar, farklı renklerde, konforlu yapısı ve suya dayanıklı minderleri ile tercih edilebilir.

   Siesta, antibakteriyel özelliğiyle kir tutmayan, tozdan ve olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen UV katkılı içerikleriyle üretimlerini gerçekleştiriyor. 100’den fazla ülkede 500 satış noktasına ulaşan Siesta, kaliteli ve dayanıklı ürün geliştirme misyonuyla tüketicisinin beklentilerine odaklanarak faaliyetlerine devam ediyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ