Siesta’dan yeni koleksiyon

  Siesta’dan yeni koleksiyon
   Poex

   Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilyaları üretimi ile sektörün lideri Siesta, tasarım ve konforu, 2020 yılına özel hazırladığı yeni koleksiyonunda bir araya getiriyor. Dış mekanların yanı sıra, iç mekan, otel ve restoranlara yönelik ürünler tasarlayan Siesta, eski tahta sandalyelerden ilham alınarak ürettiği, Marie, Cross, Victor ve Marcel koleksiyonu, geçmişten günümüze üretilen iç ve dış mekanlar için sıcak renkleri ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

   100’den fazla ülkede 500 satış noktasında ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan Siesta, kaliteli ve dayanıklı ürün geliştirme misyonuyla tüketicisinin beklentilerine odaklanarak üretimlerini gerçekleştiriyor. Her mekâna uygun ürünler tasarlayan Siesta, istiflenebilir yapısı, olumsuz hava koşullarına dayanıklı tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

   Özel tasarımlarla trendleri belirleyen Siesta, ünlü tasarımcılarla da iş birliği gerçekleştiriyor. Dream katlanır sandalye için Belçikalı tasarımcı Frederic Boonen’ün tasarladığı ürünler, sağlam yapısıyla düğün ve davet organizasyonlarının vazgeçilmezi olacak. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunan Siesta, üretim tekniği, malzeme kalitesi ve kullanışlı tasarımları ile farklı yaşam alanlarında, özel tasarımlarıyla, hayatı kolaylaştıran işlevsel çözümler geliştirmeye devam ediyor. 2019 yılı itibariyle Turquality’nin markalaşma programına dahil olan Siesta, Euroleague Basketbol’un global sponsoru olarak faaliyetlerine devam ediyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ