Son gelişmeler, yeni teknolojiler ve ürünler TÜYAP’ta

  Son gelişmeler, yeni teknolojiler ve ürünler TÜYAP’ta
   Poex

   Türk ekonomisinin en hızlı ve istikrarlı büyüyen plastik sektörü 5 – 8 Aralık tarihleri arasında Plast Eurasia İstanbul 2013 fuarında buluşuyor.

   Ambalaj, inşaat, elektronik, tarım, otomotiv, tekstil, iletişim, sağlık ve pek çok farklı sektörün vazgeçilmezi plastik, doğada ayrıştırılabilir uygulamaları ve geri dönüştürülebilir oluşu ile sürdürülebilir kalkınma ve çevrenin korunması konularında önemli potansiyel taşıyor.

   Sağlam, hafif ve güvenli olmasıyla yaşantımızdaki yerini giderek genişleten, hızlı ve pratik yaşamın sembolü plastik ile ilgili tüm ürün, teknoloji ve hizmetler Tüyap tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile 10 salonda toplam 90.000 m2 alanda düzenlenen PLAST EURASIA İSTANBUL 2013 fuarında sergileniyor.

   Önemli yerli ve yabancı firmaları nitelikli ziyaretçiler ile bir araya getiren fuar plastik sektörünün yeni pazarlara açılmasının yanı sıra sektörün teknoloji ve makine yatırımına da yön veriyor. Sektör mensuplarının kalite, teknoloji, verimlilik ve rekabet güçlerini geliştirdikleri en önemli iletişim ve pazarlama platformu olma özelliği taşıyan Plast Eurasia İstanbul fuarı her sene olduğu gibi 2013’te de hedef çıtasını yükselterek sektördeki başarısını arttırmaya devam ediyor.

   Sürdürülen yoğun pazarlama faaliyetleri sonucu hedeflenen yüksek marka bilinirliliğine ulaşan Plast Eurasia İstanbul bu sene 23. yılını kutluyor.

   1.100’den fazla yerli-yabancı firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleşecek fuarda Çin, Tayvan, Mısır, İran ve İtalya’nın da milli katılımları bulunuyor. T.C. Ekonomi Bakanlığı, Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri organizatörlüğünde Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Fransa, Güney Afrika, Hollanda, Irak, İngiltere, İran, İtalya, Kanada, Kazakistan, Libya, Mısır, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan’dan alım heyeti organizasyon çalışmaları yürütülüyor. Plast Eurasia İstanbul 2013 fuarının yurtiçi ve yurtdışı hedef pazarlardan gelecek 50.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapması bekleniyor.

   Plast Eurasia İstanbul 2013 5-6-7 Aralık tarihlerinde 10:00-19:00, 8 Aralık tarihinde ise 10:00-18:00 saatleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaret edilebilecektir. Fuar hakkında detaylı bilgiyi ve online davetiyeyi  www.plasteurasia.com  web sitesinden temin edebilirsiniz.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ