Süper Film güneşten 9200 megawatt enerji üretecek

  Süper Film güneşten 9200 megawatt enerji üretecek
   Poex

   Avrupa’nın önde gelen esnek ambalaj film üreticisi, SANKO Holding Grup Şirketlerinden Süper Film Ambalaj, 2020 – 2021 yıllarına ait “Sürdürülebilirlik Raporu”nu yayınladı.

   Raporda; Süper Film Ambalaj’ın sürdürülebilir büyüme ilkeleri odağında yer alan kurumsal karbon ayak izinin düşürülmesi, enerji ve kaynakların sorumlu kullanımı, üretim süreçleri ve ürün portföyünde sürdürülebilirlik konularındaki detaylı performans ve hedefleri yer alıyor.

   Süper Film Ambalaj, sürdürülebilir enerji politikaları doğrultusunda enerji kaynaklarının sorumlu kullanımını sağlayarak tüm üretim hatlarında enerji verimliliği konusunda örnek çalışmalar ortaya koyuyor. Kurmuş oldukları Güneş Enerjisi Santrali ile enerji ihtiyacını yenilenebilir kaynaklarla karşılarken, fabrikalarının genelinde enerji yoğunluğunu ve su tüketimini azaltıcı projeler geliştirerek enerji ve su tasarrufu sağlıyor. Ham madde ve solvent geri kazanım üniteleri ile kaynağında geri dönüşüm sağlayarak karbon ayak izini azaltıyor. Avrupa Birliği’nin 2030 hedeflerine paralel olarak mono malzeme ambalaj çözümleri geliştiriyor ve geri dönüşümü mümkün ambalaj yapılarını çözüm olarak sunuyor. 

   Süper Film Ambalaj’ın yayınladığı ilk Sürdürülebilirlik Raporu’nun Türkçe ve İngilizce versiyonlarına şirket internet sitesi üzerinden erişilebilir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ