Teklas, Bulgaristan’da büyümeye devam ediyor

  Teklas, Bulgaristan’da büyümeye devam ediyor
   Poex

   Global otomotiv sektöründe ısıtma ve soğutma hatlarında kullanılan akışkan sistemlerinde bir numaralı oyuncu olmak vizyonuyla çalışmalarını 5 farklı ülke 11 ayrı üretim tesisinde sürdüren Teklas, Bulgaristan’da büyümeye devam ediyor.

   13 yıl önce Bulgaristan’a ilk yatırımını 50 kişi ile başlatan Teklas bugün 2 bin 500 kişi ile büyümeye devam ediyor. Şirket 4 Ar-Ge Merkezi, idari bina ve içinde yüzme havuzunun da yer aldığı sosyal tesislerinin açılışı için 11 Mayıs 2019 günü Bulgaristan Meclis Başbakanı Tsveta Karayançeva, Bulgaristan Cumhurbaşbakanı Boyko Borisov, Bulgaristan Ekonomi Bakanı Emil Karanikolov, Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Hasan Ulusoy, ilgili ve yakın bölgelerden sorumlu Valiler, belediye başkanları ve Teklas personelinin katılmıyla gerçekleşti.

   Teklas Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Raul Danon açılış konuşmasında, “Bulgaristan’da yatırım yapmaktan çok memnunuz. Bu yatırımlar ile dünyanın her yerine yüzde 100 ihracat yapıyoruz. Sadece dünyaya ürün satmıyoruz. Üstelik, Çin’e, Meksika’ya teknoloji ve mühendislik satmaya başladık” şeklinde konuştu.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ