Tomra’dan online lansman

  Tomra’dan online lansman
   Poex

   Tomra Sorting Geri Dönüşüm, her türlü atığı yüksek doğruluk ve çok yönlü olarak ayırmak için mükemmel uyumlu bir senfoni oluşturan yeni tamamlayıcı ürünlerini sunacağı ilk canlı dijital lansman etkinliğini 9 Haziran’da “Symphony of all Sorts” (Ayıklama Senfonisi) mottosuyla gerçekleştirecek.

   Geri dönüştürülmüş ürünlere yönelik artan talebe karşın geri dönüşüm oranları, halen düşük seyrediyor. Aradaki bu fark, en yüksek kalite standartlarını ve ilgili yasal düzenlemeleri karşılayan geri dönüştürülmüş ürünler sunulabilmesi için uygun ve geleceğe dönük çözümler geliştirilmesini zorunlu kılıyor. İptal edilen fuarlar ve zorunlu sosyal mesafe uygulamaları dahil kısıtlı mevcut koşullara rağmen Tomra Sorting Geri Dönüşüm, sorumluluğunun bilinciyle yeni nesil teknolojik gelişmelerini dijital platformda sunarak küresel atık problemine yenilikçi bir şekilde ve “Symphony of all Sorts” (Ayıklama Senfonisi) yaklaşımıyla çözüm üretiyor.

   Tomra’nın “Symphony of all Sorts” (Ayıklama Senfonisi) lansmanı 9 Haziran günü saat 14:00’da www.symphonyofallsorts.com bağlantısı üzerinden takip edilebilir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ