Türkiye plastik sektörü Şangay yolcusu

  Türkiye plastik sektörü Şangay yolcusu
   Poex

   PAGDER ihracat odaklı projelerini plastik sektörüne sunmaya devam ediyor. Nisan ayında gerçekleştirilecek Asya’nın en büyük, dünyanın ise ikinci büyük plastik ve kauçuk fuarı olan Chinaplas 2014’te, Türkiye plastik sektörünün güçlü potansiyelini tüm dünyaya tanıtmak için Çin yolunda.

   Firmaların ileri teknoloji rekabet düzeylerini küresel pazarlarda tanıtarak, ihracatlarının artmasına katkıda bulunmayı en önemli misyonlarından biri kabul eden PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği CHINAPLAS 2014 Fuarı’na plastik sanayicilerine sağladığı “Milli Katılım” organizasyonunun yanı sıra seyahat organizasyonu da düzenliyor.

   PAGDER’den yapılan açıklamada; KOSGEB desteği ile gerçekleşecek seyahat organizasyonunda, direkt uçuş imkanı ve 5 yıldızlı otelde Türk kahvaltısı olanakları öne çıkıyor.

   CHINAPLAS 2014 Fuarı her yıl dönüşümlü olarak, bir yıl Şangay’da, bir yıl Guangzhou’da düzenlenmektedir. 16-23 Nisan tarihleri arasında Çin’in Şangay kentinde bu yıl 28. kez düzenlenecek fuara dünyanın çeşitli bölgelerinden yoğun ilgi bekleniyor.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ