TÜYAP’tan Plast Eurasia’ya yeni salon ilavesi

  TÜYAP’tan Plast Eurasia’ya yeni salon ilavesi
   Poex

   2021 yılında sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirerek katılımcı ve ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunan, 138 ülkeden 60 bin 742 profesyonel ziyaretçi ile 39 ülkeden 852 firmayı buluşturarak dev bir ticaret platformu haline gelen Plast Eurasia İstanbul Fuarı 2022 yılında da büyümesine devam ediyor.

   Fuarcılık sektörünün öncü ve lider firması olan Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından plastik sektörünün birleştirici gücü PAGEV iş birliğinde 31. kez düzenlenecek olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında sektör profesyonellerini bir araya getirmeye neredeyse hazır.

   Türkiye’nin en büyük, dünyanın lider plastik endüstrisi fuarlarından biri olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı, güçlü sektörün de desteğini alarak istikrarlı büyümesini devam ettiriyor.

   “Yeni makine ve ham madde salonları açıldı”

   Sektör firmalarından gelen yoğun katılım talebi üzerine, mevcut salonlara yenileri eklendi. Ham madde bölümü için 9A, makine bölümü için 11. salon katılımcı ve ziyaretçilere açıldı. Satışların yüzde 95’inin tamamlandığı fuarda makine firmaları 2-3-4-10-11-12-14 numaralı salonlarda, ham madde firmaları 5-6-7-8-9-9A numaralı salonlarında ziyaretçilerini bekliyor.

   PDA Otomasyon Makina, Ais Mühendislik, Bilgili Makina, Varilsan, Birlikflex Makine İmalatı ve Pazarlama, Uçkan Test ve Ölçüm Sistemleri, Toroplas Plastik Kalıp, Nokta Plastik, DMK Dizayn Makine Kalıp, Gülnar Plastik, Güven Makine Kalıp, Vakumsan Ambalaj, Tekno Kalıp, Enkosan Kompresör ve Makine, Candar Otomasyon Sistemleri, Benli Plastik 11. salonda hemen yerini alan firmalar arasında.

   “Uluslararası alıcıların ilgisi sürüyor”

   Almanya, Amerika, Belçika, Çin, Danimarka, Finlandiya, Güney Kore, Hindistan, Hollanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Malezya, Taylan, Tayvan ve İran katılımcı ülkeleri arasında yerini aldı. Bu ülkelerin yanı sıra Rusya ve İngiltere ile de görüşmelerin yoğun bir şekilde devam ettiği fuarda 50’nin üzerinde ülkeden bine yakın katılımcı firmanın yer alması bekleniyor.

   “T.C. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’den destek”

   T.C. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB tarafından destek kapsamına alınan fuarın katılımcıları kendilerine en uygun desteğe, fuar sonrasında başvuru yaparak fuar harcamalarının bir kısmını geri alıyor.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ