5 yıllık özlem sona eriyor

  5 yıllık özlem sona eriyor
   Poex

   Küresel plastik ve kauçuk endüstrisi, 5-8 Eylül 2023 tarihleri arasında İtalya’nın başkenti Milano’daki Fiera Milano fuar alanı salonlarında beş yıl aradan sonra PLAST 2023’te buluşacak.

   Fuara ev sahipliği yapan 6 salon, polimer malzemelerden plastik işlemeye, bitmiş ürünlerden hizmetlere ve plastik ve kauçuk işleme makine, yardımcı ekipman, kalıp üreticileri tarafından geliştirilen en gelişmiş çözümlere kadar geniş bir yelpazede teknolojik yenilikleri ve sürdürülebilirliği bir arada sunuyor.

   2023 edisyonunda yine mükemmelliğin üç alt sektörüne adanmış üç uydu fuar da yer alacak: KAUÇUK (kauçuk dünyasına adanmış); 3D PLAST (katmanlı imalat ve 3D teknolojilerine odaklı); ve PLAST-MAT (yenilikçi plastikler).

   Milano’daki büyük organizasyon yaklaşıyor

   Plastik ve kauçuk endüstrisinin geleceği, 5-8 Eylül tarihleri arasında Milano’da, şu anda yüzlercesi uluslararası olmak üzere bin 200’den fazla kayıtlı katılımcının altı salonu yenilikçi teknolojik önerilerle doldurduğu bir etkinlik olacak. Milano’ya en az otuz ülkeden de resmi alım heyetlerinin gelmesi bekleniyor.

   Başar Makina, Elastron, Gema Polimer, Hürmak Makina, Sarem Makina, Setakim Plastik, Şenmak Makina Türkiye’den bazı katılımcılar arasında yer alıyor. Avrupa’nın en büyük plastik buluşmalarından biri olan PLAST’a, Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) tarafından yapılan katılım ve seyahat organizasyonları ile katılmak mümkün.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

    

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ