Başoğlu Kablo Hannover Messe’de olacak

  Başoğlu Kablo Hannover Messe’de olacak
   Poex

   İmalat sanayisi, enerji sektörü ve lojistik alanlarında lider bilgi ve ağ oluşturma platformu olan Hannover Messe, 30 Mayıs– 2 Haziran 2022 tarihleri arasında endüstri tutkunları ile buluşacak. Her sene sektörün en iyi markalarını tek bir yere toplayan organizasyonda, bu yıl ülkemizi güvenilir ürünleri ve inovatif patentleri ile Başoğlu Kablo temsil edecek. İnşaat, beyaz eşya, aydınlatma, demir çelik ve cam sanayi, otomotiv ve raylı taşımacılık, madencilik, sağlık, gıda, gemi inşası, makine ve elektrik sanayisi gibi birçok sektöre hizmet veren firma, dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak Türkiye’nin en bilinen üreticilerinden biri olma unvanına sahip. Kablo, enjeksiyon, kompresyon kalıplama, conta gruplama, kablo gruplama ve silikon komponent başlıkları altında geniş bir yerli üretim yelpazesine sahip olan Başoğlu Kablo, ürünlerinin neredeyse tamamını Hannover Messe’de sergileyecek. Fuarda silikon, PVC, XLPE ve XLPO kabloları ve kablo gruplarını ve tanıtmayı hedefleyen marka; yerli üretim silikon profil, baskı conta ve sinyal lambalarını da ilgilileri ve iş ortağı adayları ile buluşturacak. Ayrıca fuarda, Başoğlu Kablo’nun yeni üretimi olan silikon izole bantlar da sektörün beğenisine sunulacak.

   Markanın en rekabetçi ürünü ısı dayanımlı silikon kablolarön planda olacak

   Fuarda tüm kablo ve kablo çeşitleri üzerine uzmanlığını sergilemeyi planlayan firma, sektörde en iddialı olduğu ürünü ısı ve alev dayanımlı silikon kabloları öne çıkaracağını açıkladı. Yangın esnasında 180 dakika boyunca ısı ve alev altında çalışabilen bu kablolar, sıcak ortamda ve alev altında dahi damlama yapmaması ve izolasyon zayıflaması yaşamamasından dolayı, akım taşıma kapasitesinden ödün vermemesi ile alanında en çok fark yaratan ve tercih edilen ürün olma özelliğini taşıyor. “Türkiye Sınırlarının Ötesinde Bir Üretim Anlayışı” ile üretilen ısı dayanımlı silikon kablolar ülkemizde olduğu kadar global pazarda da oldukça ilgi görüyor. Bu özellikleri ile markanın en çok öne çıkan ve en rekabetçi ürünü olan ısı dayanımlı silikon kablolar, Başoğlu Kablo standının en ön plandaki ürünü olarak ziyaretçilere ve katılımcılara tanıtılacak. Fuara firmanın Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Akif Macit ve Satış ve Pazarlama İhracat Asistanı Riadh Yousfi katılacak.

   Hannover Messe Fuarı sektörü geleceğin endüstrisini yaratmaya davet ediyor

   Bugün için çözümler üretirken yarın için de fikirler kurgulamak günümüzde sürdürülebilirliğin en önemli şartlarından biri haline geldi. Bu iç görü ile harekete geçen Hannover Messe, bünyesinde endüstriyel dönüşüm, endüstri 4.0, enerji 4.0, teknoloji transferi, hidrojen ve endüstriyel start-up’lar gibi konuları barındırarak endüstrinin geleceğini tasarlarken, sektörün önde gelen markalarını iş birliği içerisinde olmaya davet ediyor. Konusu ve katılımcıları ile oldukça dikkat çekmesinin yanı sıra, fiziksel ortamda ve çevrim içi akışta heyecan verici bir program hazırlayan organizasyon, bu yıl da heyecanla bekleniyor. Fuar kapsamında “Endüstriyel Dönüşüm ve Enerji” temasıyla gerçekleştirilecek olan konferansta konuşma yapacak isimler arasında Almanya Federal Cumhuriyeti Şansölyesi Olaf SCHOLZ, Alman Federal Ekonomi Bakanı Dr. Robert HABECK ve araştırmacı bilim insanı Neil THOMPSON gibi birçok önemli isim yer alıyor. Bilim, iş ve politikanın bir arada yaşanacağı etkinlikte 2500’den fazla katılımcının bulunacağı bildiriliyor. Fuar her yıl olduğu gibi bu yıl da fikirlerin hayata geçirilmesi ve şirketlerin bir sonraki seviyeye yükselmesini hedefliyor. “Yarının Endüstrisini Tasarlayalım” vizyonu ile endüstri ve dijitalizasyonu aynı çatı altına toplayan Hannover Messe, ilgilileri için fiziksel katılımın yanı sıra çevrim içi katılım imkânı da sunacak.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ