EGEPLASDER’de başkan değişimi

  EGEPLASDER’de başkan değişimi
   Poex

   Ege bölgesi plastik sanayicilerini 2001 yılından günümüze bir çatı altında toplayan Ege Plastik Sanayicileri ve Dayanışma Derneği’nden başkan değişimi yaşandı. Sektöre ve sivil toplum hayatına uzun yıllardır hizmet veren Erol Paksu başkanlığı 2020 Şubat ayında gerçekleştirilecek genel kurul toplantısına kadar Başkan Yardımcısı Şener Gencer’e devretti.

   Erol Paksu’nun değişim ve yeni bir sinerji yaratılması düşüncesi ile başkanlıktan ayrıldığını ifade eden EGEPLASDER Başkanı Şener Gencer; “Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın teveccühü ile bir sonraki Olağan Genel Kurul toplantısına kadar başkanlık vazifesini yürüteceğim. Sektörümüzün sıkıntılarını, firmalarımızın sorunlarını çözmek için derneğimiz yönetim kurulu üyeleri ile birlikte elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

   İleri Plastik ve Çağ Plastik firmalarının sahipliğini üstlenen Şener Gencer aynı zamanda Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Plastik Ambalaj Sanayi Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı ve Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASFED) Yönetim Kurulu üyesidir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ