Endüstri Radyo 2 binden fazla iş insanını ağırladı

Endüstri Radyo 2 binden fazla iş insanını ağırladı
Poex

İş dünyasına yönelik programlarıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Endüstri Radyo, geçtiğimiz yıl 2 binin üzerinde program konuğu ağırladı.

Türkiye’de ilk dünyada ise birkaç örneği bulunan ST Endüstri Radyo, sadece şirketleri ilgilendiren programları ile dinleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Türkiye’nin sanayi şehirlerine öncelik vererek karasal yayınını genişleten Endüstri Radyo iş dünyasından yılda 2 binin üzerinde konuk ağırlayarak satıştan pazarlamaya, üretimden ihracata kadar birçok alanda yaptığı yayınlarla dinleyicilerle buluşuyor.

Sektörlerin nabzını tutuyor

Enerji, makine, plastik, teknoloji, sanayi, otomasyon, endüstri, turizm, satış ve iş’te yaşam konularında sektörün önde gelen mensuplarını ağırlayan Endüstri Radyo, iş dünyasına dair gelişmeleri aktarırken, 40’tan fazla programcının yayınlarıyla sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

Dinleyici kitlesini şirket yöneticileri ile çalışanlar oluşturan ve hedef kitlesi şirketler olan markalara büyük fırsatlar sunan Endüstri Radyo, iş yönetimi, insan kaynakları, KOBİ’lerin finansmana erişimi, dijitalleşme, teşvik ve destekler, B2B pazarlama, üretim, teknoloji yatırımları, ihracat, yeni iş fikirleri ve şirketleri ilgilendiren diğer konular üzerinde de yayınlarına devam ediyor.

Karasal yayın yapıyor

Hiç müzik yayını olmadan 24 saat sadece iş dünyasına yönelik konuların konuşulduğu ST Endüstri Radyo, karasal yayında İstanbul, Kocaeli ve Yalova’da 105.8, Manisa ve İzmir’de 102.8, Bursa’da 106.7, Balıkesir’de 106.6, Sakarya’da 102.0 ve Konya’da 95.4 frekanslarından yayın yapıyor.

Podcastler iş dünyasında

Son zamanların en popüler yeni medya türlerinden olan podcastler, Endüstri Radyo ile iş dünyasına ulaşıyor. Yalnızca karasaldan değil tüm dijital platformlardan dinlenebilen Endüstri Radyo’da, yayınlanan programların podcastleri web sitesinde yer alıyor. Podcastler, Türkiye’de ve dünyada iş yaşamında yaşanan gelişmeleri takip etmek isteyenlerden büyük ilgi görüyor.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ