Euroleague’e Türk plastik sektöründen sponsor

  Euroleague’e Türk plastik sektöründen sponsor
   Poex

   Avrupa’da 2000’den beri Euroleague Basketbol tarafından düzenlenen en üst düzeydeki ve kazananın Avrupa Şampiyonu olarak adlandırıldığı uluslararası profesyonel basketbol turnuvasına Türkiye plastik sektöründen yeni bir sponsor eklendi. Siesta markasıyla plastik bahçe mobilyaları üreten Işılplast Plastik, 2018-2019 sezonu için, Türk Hava Yolları EuroLeague ve Türk Hava Yolları EuroLeague Final Four’un resmi sponsor ortağı oldu.

   Mobilya dünyasında global etkiye sahip olan Siesta, 75 ülkede faaliyet gösterirken, üretiminin yüzde 80’ini ihraç ediyor. Siesta İspanya, Yunanistan, Almanya ve İtalya’daki halihazırda güçlü piyasasının ötesine geçmek için kendisine, başka bir global marka olan Euroleague ile iş birliği yapmayı seçti. Siesta, bu iş birliği ile Euroleague platformlarında reklam kısımlarında ve haftanın maçlarında yer alarak kıtada artan ulaşım gücünü, daha da artırarak 100 ülkeye ulaştırmayı hedefliyor.

   Siesta Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Işıldar, “Siesta ürünlerinin farklı ve özel olmasının sebebi, kalite üzerine yoğunlaşmak” diyerek markasının vizyonunu özetledi.

   Euroleague İş Geliştirme Direktörü Roser Queraltó ise “Siesta’yı basketbola, global etki ve vizyon yaratan bir unsur olarak bakan bir başka resmi sponsor ortağımız olarak tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Euroleague’e güvenerek iş birliğini gerçekleştiren Siesta, basketbol sporunun iş sektörlerinin büyümesi ve yeni boyutlar kazanmasına aracılık eden bir spor olduğunu göstermiştir” sözleriyle bu anlaşmayı duyurdu.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ