Global kompaund sektörü oyuncuları Almanya’da buluşuyor

  Global kompaund sektörü oyuncuları Almanya’da buluşuyor
   Poex

   İngiliz sektörel araştırma ve yayıncılık şirketi AMI tarafından ilk kez organize edilen Compounding World Expo 2018 etkinliği Haziran ayında Almanya’nın Essen şehrinde düzenleniyor.

   Compounding World Expo, küresel plastik endüstrisi için bilgi, pazar istihbaratı, konferanslar ve sergilerin lider sağlayıcısı AMI tarafından global plastik endüstrisine kazandırılıyor. Plastik sektörünün ürün ve işletme içi üretim olanaklarını geliştirmeleri konusunda bilinçli kararlar almalarına yardımcı olmak üzere organize edilen fuara 110 firma katılım teyidi verdi.

   Yakın zamanda yenilenen Messe Essen sergi alanında çok üretken ve yoğun iki gün beklediklerini açıklayan AMI, başlangıçta planlanan sergi alanının gelen yoğun talep üzerine yeni stant alanları ile genişletildiğini belirtti.

   Türkiye plastik sektöründen ekstrüder üreticisi Monomoex, Polimer Teknik ve Takımsan, dolgu malzemeleri üreticisi Gülmer Madencilik ve organizasyonun medya partnerlerinden pnTurkey.com katılımcı listesinde yerini teyit ediyor.

   Hammadde, katkı maddeleri, plastik işleme makineleri, yardımcı ekipman ve ilgili servisler sunan kompaund sektörü tedarikçileri Dünyanın dört bir yanından Essen’de bir araya gelecek. Ayrıca Compounding World Expo, plastik üreticileri, masterbatch üreticileri ve son kullanıcılar da dahil olmak üzere plastik endüstrisi tedarik zinciri boyunca önemli oyuncularla iletişim kurmak için odaklanmış bir forum ortamı sağlayacaktır. İki gün boyunca konferans alanlarında da bir dizi ücretsiz teknik sunum, endüstri tartışmaları ve pratik seminerler düzenlenecek.

   27-28 Haziran 2018 tarihlerinde Almanya’nın Essen şehrinde düzenlenecek Compounding World Expo hakkında detaylı bilgiye linkten erişilebilir.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ