K 2022 için hazırlıklar başladı

K 2022 için hazırlıklar başladı
Poex

19-26 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilecek olan Dünyanın en büyük plastik ve kauçuk fuarı için çalışmalar Messe Düsseldorf tarafından başladı. K Fuarı Katılımcılar Danışma Kurulu somut planlama aşamasına geçmek için ilk toplantısını gerçekleştirdi. Katılımcı Danışma Kurulu Başkanlığını bir önceki fuar olduğu gibi Alman Plastik ve Kauçuk Makineleri Birliği (VDMA) ve plastik makinaları üreticisi Reifenhäuser’ın Başkanı Ulrich Reifenhäuser üstlenecekken, İletişim Komitesi için ise VDMA Genel Sekreteri Thorsten Kühmann başkanlık edecek.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen ilk toplantıda, mevcut gelişmelerin yanı sıra küresel ekonomi ve ileriye dönük trendler ve teknolojilerin tartışılmasına özel önem verildi.

K Fuarı’nın organizatörü Messe Düsseldorf’a göre, Düsseldorf’taki “K”, her üç yılda bir dünyanın dört bir yanından katılımcıları ile profesyonel ziyaretçileri bir araya getiren plastik ve kauçuk endüstrileri için en uygun küresel buluşma noktası. Messe Düsseldorf, bu kadar geniş tabanlı bir gelişmenin, çözümün ve eğilimin doğrudan, uluslararası bir karşılaştırmada yaşanmasına izin veren başka bir ticaret fuarı olmadığını ve bunları uzmanlarla bu şekilde tartışma fırsatı sunmadığını belirtti. Şirketlerin çeşitliliği ve uluslararası kökenleri, sektördeki dijitalleşme ve döngüsel ekonomi gibi güncel konuların özel segmentler kadar derinlemesine ele alınmasını sağlıyor. 2022’de plastik ve kauçuk endüstrilerinden dünyanın önde gelen ürün ve hizmet tedarikçilerinin yine katılımcı olmaları bekleniyor.

Toplantıda Messe Düsseldorf’un, katılımcılara davetiyelerinin 2021’in başlarında gönderileceği belirtildi.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ