Kauçuk Fuarı’nın adresi değişiyor

Kauçuk Fuarı’nın adresi değişiyor
Poex

Avrupa’da yalnızca ülkemizde gerçekleştirilen Kauçuk Fuarı değişen fuar merkezi ve yenilenen konsepti ile K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı olarak 2020 yılında Kauçuk Derneği ve CNR Expo işbirliği ile gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kauçuk Derneği Genel Sekreteri Ganimet Genç; “İki yılda bir gerçekleştirilen fuarımız katılımcılarımızdan gelen talepler ve fuar merkezinin konum olarak daha kolay ulaşılabilir olması amacıyla, diğer taraftan sektörümüzün ve fuarımızın uluslararası alanlarda bilinirliğini artırmak ve tanıtmak amacıyla, bunlara ilaveten fuarlarımıza kauçuk sektörünün ayrılmaz parçaları olan diğer sektörleri de içine alarak geniş katılımlı bir fuar haline getirmek vizyonu ile yeni bir oluşuma imza atmış bulunmaktayız. 2020 yılından itibaren kauçuk fuarlarımızı CNR Holding işbirliği ile CNR EXPO’da düzenleyeceğimizi müjdeliyoruz. Bundan sonra fuar adımız “K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı” olarak tanıtılacaktır” dedi.

Gelecek edisyon Haziran 2020’de

Kauçuk sektörünün Türkiye’deki en büyük ticaret platformu olacak K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı, 03-06 Haziran 2020 tarihleri arasında, Kauçuk Derneği ve CNR Holding iştiraklerinden Pozitif Fuarcılık işbirliği ile CNR Expo’da organize edilecek. Fuar, kauçuk, otomotiv, plastik, kimya, makine, inşaat, tekstil, elektrik ve elektronik gibi sektörlerde faaliyet gösteren üretici, tedarikçi, ithalatçı ve ihracatçıları bir araya getirecek.

Yeni adresi ile birlikte katılımcı, ziyaretçi ve ticaret kapasitesini de artıracak olan K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı 10 bin metrekare alanda düzenlenecek. 300’ün üzerinde markanın yer alacağı etkinliğe 20 binin üzerinde yerli ve yabancı alıcının katılımı hedefleniyor.

Fuarla ilgili ayrıntılara www.kaucukveplastikfuari.com adresi üzerinden erişilebilir.

 

Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ