Kompaund sektörü APP seminerinde buluştu

  Kompaund sektörü APP seminerinde buluştu
   Poex

   Kompaund sektörüne ürün ve servis hizmetleri sunan Coperion, Coperion K-Tron, Collin, Omya, Maag şirketlerinin desteği, Asal Teknik, Omya Türkiye, PLM Makine ve Alkem Teknik firmalarının işbirliğinde Türkiye’de ikinci kez gerçekleştirilen “Advances in Plastics Processing” (APP) “Plastik İşleme Teknolojilerindeki Gelişmeler” semineri Türk compound sektörü oyuncularının yoğun ilgisine sahne oldu.

   Plastik sektörünün ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, her geçen gün meydana gelen proses teknolojilerindeki gelişmelerin paylaşıldığı seminerde programın moderatörlüğünü MAAG Automatik Satış Bölümü Genel Müdürü Harald Zang üstlendi.

   Omya Madencilik Poliolefin Uygulamaları Teknik Servis Müdürü Michael Knerr, “Plastik endüstrisi için yenilikçi kalsiyum karbonatlar”; Collin Satış Müdürü Corné Verstraten, “Termoplastiklerde kalite kontrol”; Coperion K-tron Bölge Satış Müdürü Hakan Karaalioğlu “Kompaund uygulamalarında gelişmiş ve yenilikçi malzeme taşıma çözümleri”; MAAG Pompa Sistemleri Satış Müdürü Jonathan Boll, “Plastik İşleme Sisteminizin Optimizasyonu / Maliyetleri Önemli Şekilde Azaltma Olanakları”; MAAG Automatik Satış Müdürü Tobias Muessig, “Granülleme prosesindeki yenilikler”; Coperion Mühendislik Plastikleri ve Özel Uygulamalar Departmanı Müdürü Dr. Oliver Eitel, “Dolgulu kompaund uygulamalarında co-rotating çift vida ZSK ve STS ekstrüderleri” konusunda bilgiler sundu.

   Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Başkanı Yavuz Eroğlu’nun da açılış konuşmalarında yer aldığı seminerde masterbatch, mühendislik plastikleri, katkı ve dolgu endüstrilerinden yüzü aşkın katılımcı yer aldı.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen WhatsApp grubumuza katılabilirsiniz: https://chat.whatsapp.com/49jJ8XuxSSWK32KkAWiRJ7

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ