Lunch&Learn 5. buluşmasına hazırlanıyor

  Lunch&Learn 5. buluşmasına hazırlanıyor
   Poex

   Plastik sektörünün önemli buluşmalarından Lunch&Learn: Uluslararası Plastik Enjeksiyon Kalıplama Konferansı plastik enjeksiyon alanında inovatif gelişmeleri dinleyicileri ile buluşturmaya devam ediyor.

   Organizasyon ile ilgili ortak açıklama yapan Brightworks Engineering İş Geliştirme Müdürü Mahir Ziyrek ve organizasyonun sponsoru Engel Türkiye şirketinin Genel Müdürü Abdülkadir Topuçar Lunch&Learn’ün 200’ün üzerinde katılımcısı, akademi ve sanayiden sunumları, fuaye alanında yer alan fuar gösterisi, atölye çalışmaları ile sadece Türkiye için değil Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya ve Doğu Avrupa plastik enjeksiyon kalıplama sektörleri için de en büyük buluşma noktalarından birisi olduğunu vurguladılar.

   Yükselen kalıplama teknolojileri, dijital prototipleme ve tasarım ilkeleri, maliyet tasarrufu ve verimlilik artış vizyonu, en iyi kalıplama uygulamaları üzerinde yoğunlaşan konferans toplam 11 sunum içeriyor. Bir enjeksiyon makinesi üzerinden uygulamalı olarak örneklemelere de yer verilecek konferans 11 Nisan günü Crowne Plaza İstanbul Asia otelinde gerçekleştirilecek.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ