Nordson Türkiye temsilcisinden sektöre teknik kaynak

  Nordson Türkiye temsilcisinden sektöre teknik kaynak
   Poex

   Plastik sektörü başta olmak üzere pek çok sektöre mühendislik, makina ve ekipman sunan Nordson Corporation’ın Türkiye temsilcisi Primdrive Mechanics ekstrüzyon profil sektörü için yeni teknik yayın hazırladı.

   Tek katmanlı levha ekstrüzyonu prosesini basit bir şekilde tanımlayan Polyolefin Plaka Ekstrüzyonu Kılavuzu ekstrüzyon prosesindeki önemli parametrelerden vida – kovan bölgesine, proses şartlarına, ekstrüder sonrası kullanılan ekipmanların görevleri ile sorun giderme uygulamalarına değiniyor.

   Özellikle ekstrüzyon teknolojisinde sektör profesyonellerine faydalı olacak yayın ekstrüzyon eğitimlerinde kullanılabilecek kılavuz olma özelliği taşıyor.

   Polyolefin Plaka Ekstrüzyonu Kılavuzuna Primdrive Mechanics internet sitesinden erişilebilir.

    

   Sektörden gelişmeleri takip etmek için bu bağlantıyı takip ederek yalnızca yöneticiler tarafından mesaj gönderilebilen Telegram grubumuza katılabilirsiniz: https://t.me/plastonline

   Sitemizde yer alan haberlerle ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için destek@plastonline.com üzerinden veya takip eden WhatsApp bağlantısı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz; api.whatsapp.com/send?phone=905544041381

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ