Otomotiv plastikleri mercek altına alınıyor

  Otomotiv plastikleri mercek altına alınıyor
   Poex

   9. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi ‘otomotiv plastiklerini’ mercek altına alıyor. Türkiye’de yerli otomobil üretimi konusundaki çalışmalar devam ederken; dünya otomotiv sektörü yakıt tasarrrufu, çevreci özellikleri ile kullanımını hızla arttırdıkları ‘plastikleri’ tüm otomobile uygulamak üzere inovatif yaklaşımlara ağırlık veriyor.

   Bugün plastikler; aracın iç giydirmesinden, koltuk, tampon, kaput altı, döşeme, ön konsol ve yakıt sistemlerine kadar birçok bölümünde kullanılıyor. Geleceğin otomobilleri ise karoseri de dahil tümüyle ‘plastik’ olacak….

   Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) da bu yıl 9. Türk Plastik Endüstrisi Kongresi’nde “Otomotiv Plastikleri”ni gündemine aldı.

   Otomotiv ve plastik sektöründen yerli ve yabancı uzmanların konuşmacı olarak katılacağı kongrede; otomotiv sektöründe plastik kullanımının avantajları ve sektördeki teknolojik gelişmelerin tüm boyutları ile 3 Aralık 2014, Çarşamba günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek kongrede tartışılacak.

   Kongreye katılım ve detaylı bilgi için; www.turkishpic.com internet adresi ziyaret edilebilir.

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ