PAGDER 2014’ü eğitim ve seminer yılı ilan etti

  PAGDER 2014’ü eğitim ve seminer yılı ilan etti
   Poex

   Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER)’nden yapılan açıklamada; 2014 yılı boyunca pek çok alanda plastik sanayicilerinin ihtiyaçlarına çözüm oluşturacak eğitim ve seminerlerin gerçekleştireceği ifade edildi.

   Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER)’nden yapılan açıklamada; 2014 yılında eğitim ve bilinçlendirme misyonu kapsamında kamu otoritelerinin getirdiği yasal düzenlemelerden, teşvik ve yatırım desteklerine, teknik eğitimlerden, finansal uygulamalara kadar pek çok alanda eğitim ve seminerler gerçekleştirileceği ifade edildi.

   İthalat ve ihracat yapan firmaların yatırım kararı alırken ve ticari faaliyetlerini sürdürürken karşı karşıya kaldıkları en büyük risklerden biri olan döviz kurlarındaki dalgalanmalarıa karşı oluşabilecek zararları önlemek ya da en minimize etmeye katkı sağlayabilmek adına gerçekleştirilen “Kur Riski Yönetimi Semineri” ile başlayan bilgilendirme seminerleri geçtiğimiz hafta yapılan ve yılın ilk teknik eğitimi olan “Plastik Enjeksiyon Prosesi Eğitimi” ile devam etti. Plastik teknolojileri alanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren Eğitim Uzmanı Engin Cantürk  tarafından PAGDER Dernek Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitimde plastik sektöründeki teorik bilgi yetersizliğinden kaynaklanan yüksek maliyetli üretimi azaltmak, proseste verimliliği sağlamak ve enjeksiyon operatörlerinin karşılaştıkları sorunlarda doğru çözümleri zamanında uygulayabilmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilmiştir.

   Dernek üyelerine ücretsiz olarak verilen seminer ve eğitimler hakkında detaylı bilgi Plastik Sanayicileri Derneği’nden alınabilmektedir

   ZİYARETÇİ YORUMLARI

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

   BİR YORUM YAZ